رونمایی از دستگاههای اهدایی بانک ملی استان به شبکه بوکان

-

رونمایی و بهره برداری از تجهیزات و دستگاههای اهدایی بانک ملی استان به عرصه سلامت بوکان.

حبیب الله غالب مدیرکل بانک ملی استان و هیئت همراه به جهت رونمایی و بهره برداری از تجهیزات و دستگاههای اهدایی این بانک به ارزش یک و نیم میلیارد ریال در بوکان حضور یافت.

این تجهیزات شامل دستگاه تمام اتوماتیک اتوآنالایز بیوشیمی مورد استفاده در آزمایشگاه ستاد مرکز بهداشت و دریل ارتوپدی جهت استفاده در اتاق عمل بیمارستان می باشند. ‌

در جلسه ای که در دفتر مدیر شبکه بهداشت و درمان بوکان و با حضور اعضای شورای خیرین سلامت شهرستان و نماینده بانک صادرات برگزار گردید ، در ابتدا دکتر عباسی مدیر شبکه بهداشت و درمان مراتب تشکر و امتنان مجموعه سلامت شهرستان را از این اقدام خیرخواهانه و ارزشمند بانک ملی ابراز داشت و بر ادامه همراهی در این زمینه تاکید نمود.

دکتر عباسی در ادامه نمونه هایی از کارها و اقدامات ارزشمند خیرین در حوزه سلامت شهرستان را بر شمرد.

حبیب الله غالب مدیر کل بانک ملی استان رسالت آموزشی و اجتماعی بانک ها را علاوه بر بنگاه اقتصادی بودن وظیفه ذاتی مجموعه خود دانسته و ورود به این عرصه را خدمتی خداپسندانه و ماندگار عنوان کرد.

وی همچنین بخشی از وظایف بانک ها را ورود در امورات عام المنفعه دانست و اظهار داشت ؛ تاکنون چندین باب مدرسه در نقاط مختلف استان خصوصا" مناطق محروم احداث گردیده است و خدا را شاکریم که توانسته ایم با ورود در این حوزه ارزشمند سهمی در کمک به سلامت مردم داشته باشیم.

در پایان با حضور در محل استقرار دستگاههای اهدایی رونمایی و بهره برداری صورت گرفت.

 

 

 

 


تاریخ: ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ ۱۲:۱۰ | دفعات بازدید: ۶۲۷ بازدید

برچسب ها: - ملی بوکان