رئیس شورای خیرین سلامت شهرستان مهاباد در دیدار با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد مطرح کرد.

-

آمادگی خیرین شهرستان مهاباد برای انجام طرح های عمرانی حوزه سلامت را اعلام کرد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد با تبریک انتخاب شورای خیرین جدید شهرستان اظهار داشت: سلامت در هر جامعه ای نقش اساسی و بنیادی دارد امیدواریم خیرین سلامت شهرستان در جهت رفع مشکلات حوزه سلامت بتوانند گامهای مهمی بردارند.

در ادامه مهندس هدایت فر رئیس شورای خیرین سلامت شهرستان مهاباد بیان داشت: با توجه به اقداماتی که در دوره قبل برای بیمارستان از جمله راه اندازی اتاق رادیولوژی،انبار دارویی و زیبا سازی محوطه حیاط بیمارستان انجام گرفته است در این دوره نیز برای احداث خانه بهداشت کیسلان ، پایگاه جاده ای فوریتهای پزشکی دریاز اعلام آمادگی می کنیم.

مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد با تبریک به شورای خیرین جدید اعلام داشت: خیرین سلامت و سایر خیرین بزرگوار شهرستان در ایام مقابله با کرونا ویروس برگ زرینی بر دفتر افتخارات مردم مهاباد را در سطح کشور به ثبت رساندند و با اهدای بیش از 80 میلیارد ریال دوشادوش کادر بهداشت و درمان به کمک حوزه سلامت شتافتند.

وی اظهار داشت: امیدواریم با حضور خیرین معزز شهرستان پروژه خیرساز بخش دیالیز بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد مجددا به چرخه احداث وارد شده و شاهد راه اندازی این بخش با دستان پرتوان خیرین شهرستان باشیم.


تاریخ: ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ ۱۳:۰۶ | دفعات بازدید: ۵۸ بازدید