خیر بزرگوار بهمن تنهایی مبلغ 22 میلیون تومان به بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد اهدا کرد.

-

دکتر بهاء الدین حسینی مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد بیان داشت: با هدف پشتیبانی و حمایت از بیماران بستری در بیمارستان و ارائه خدمات با کیفیت بهمن تنهایی 22 میلیون تومان به بیمارستان امام خمینی (ره)مهاباد اهدا کرد.

وی افزود: این مبلغ اهدایی جهت خرید یک دستگاه کولر گازی برای استفاده در بخش آزمایشگاه تشخیص طبی بیمارستان خریداری شده است.

وی با قدردانی از مشارکت بی‌نظیر مردم و خیران برای کمک به حوزه سلامت این شهرستان در مقابله با بیماری کرونا خاطرنشان کرد: پیش از این هم بیش از 80 میلیارد ریال از طریق دیگر خیران مهابادی برای تجهیز بیمارستان این شهرستان اهدا شده بود.

دکتر حسینی اظهار داشت : خیرین هیات امنای بیمارستان و خیر گمنام مهابادی نیز 8 دستگاه ونتیلاتور تنفسی به بیمارستان در طول ایام اپیدمی بیماری کرونا اهدا کردند.

شبکه بهداشت و درمان مهاباد از این عمل خداپسندانه و خیرخواهانه شهروندان مهابادی که در عرصه ی سلامت با گشاده دستی و سخاوتمندی این مرکز را یاری و همیاری کرده نهایت تقدیر و تشکر خود را به عمل آورده و توفيق و سعادت روزافزون خیرین سلامت را از درگاه خداوند تبارك و تعالي مسئلت مي نمايد.


تاریخ: ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ ۱۳:۰۶ | دفعات بازدید: ۵۱ بازدید