مجمع خیرین سلامت شهرستان نقده در اولین جلسه دور جدید شورای خیرین سلامت شهرستان نقده در روز چهارم اسفند ماه 95 در محل ستاد شبکه بهداشت و درمان نقده با حضور مسئولین شهرستان اعم از امام جمعه، فرماندار، مدیرشبکه بهداشت و درمان و جمعی از اعضای شورای خیرین نقده برگزار گردید و...

مجمع خیرین سلامت شهرستان نقده در اولین جلسه دور جدید شورای خیرین سلامت شهرستان نقده در روز چهارم اسفند ماه 95 در محل ستاد  شبکه بهداشت و درمان نقده با حضور مسئولین شهرستان اعم از امام جمعه، فرماندار، مدیرشبکه بهداشت و درمان و جمعی از اعضای شورای خیرین نقده برگزار گردید و رسما فعالیت دوباره خود را آغاز نمود.

دکتر حقی مدیر شبکه در این جلسه گفت: مجمع خیرین سلامت با هدف ساماندهی خیرین و برنامه ریزی برای بهره گیری درست از مشارکت های مردمی و هدایت به اولویت ها در حوزه سلامت فعالیت خود را آغاز می کند.

مدیر شبکه افزود: از آنجائیکه رفع نیازهای بهداشتی درمانی و ارتقای سلامت جامعه، جزبا مشارکت مردمی و حمایت خیرین تحقق نمی یابد و افراد خیر زیادی وجود دارند که لازم است که زمینه مشارکت آنها برای انجام کارهای خیر فراهم شود.

در ادامه دکتر حیدری زاد (امام جمعه ) نقده با اولویت قرار دادن سلامت در کارها گفت: عزیزانی که در این مسیر مقدس و فوق العاده اساسی در مقوله سلامت تلاش می کنند باید در جامعه فرهنگ سازی شده و ارتباطات مجمع خیرین با مردم در مجامع مختلف  تقویت شده و دخالت مردم در امر سلامت یک پشتوانه قوی و ریشه دار خواهد بود و این یک توفیق بزرگی است .

مهندس فرامرزی فرماندار نقده ضمن تشکر از بانیان جلسه خیرین گفت: مردم شهرستان نقده در امر خیرخواهانه بزرگ منش و توانمند هستند و تلاش کنیم تمام توانمندی و خلاقیت مردم به جهت بستر سازی رونق اقتصادی در این شهرستان سرمایه گذاری شود.

فرامرزی افزود: ما باید  افراد تاثیرگذار برمردم درامرسلامت که بتوانند ایفای نقش کنند را شناسایی وتقویت و بستری برای خدمت به مردم فراهم نمائیم تا از مشارکت مردم در امر سلامت با انرژی بیشتر قدم مفید برداشته و شرمنده خون شهداء ومردم عزیز شهرستان نقده نباشیم زیرا مردم نقده لیاقت وشایستگی بیشتر از اینها را دارند.

در خاتمه برطبق اساسنامه از بین اعضای مجمع اقدام به تعیین اجزاء و ارکان مجمع و مسئولیت ها نمود و با نظر خواهی از حاضرین دکتر حیدری زاد (امام جمعه ) ریاست مجمع، دکتر سلمان حقی (مدیر شبکه) دبیر ، دکتر ولی سلطانی خزانه دار ، سلیمان امیر فلاح مدیر اجرایی ومهندس کمال ملک کندی ومراد بناوند بعنوان بازرس انتخاب گردیدند.

 


تاریخ: ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ ۱۱:۱۲ | دفعات بازدید: ۱۲۵۰ بازدید

برچسب ها: نقده خیرین سلامت