رئیس هیئت مدیره مجمع خیرین سلامت آذربایجان غربی از خانواده خیر نیکوکار زنده یاد دکتر فریبرزصمد زاده با اهدای لوحی تقدیر نمود.

رئیس هیئت مدیره مجمع خیرین سلامت آذربایجان غربی از خانواده خیر نیکوکار زنده یاد دکتر فریبرزصمد زاده با اهدای لوحی تقدیر نمود.

در پی اهدای شش میلیارد ریال از سوی خانواده زنده یاد دکتر فریبرز صمد زاده برای احداث مرکز خدمات جامع سلامت شماره پنج شهری سلماس که عملیات اجرایی آن بزودی شروع خواهد شد ،دکتر علی تقی زاده افشاری معاون امور اجتماعی دانشگاه و رئیس هیئت مدیره مجمع خیرین سلامت استان آذربایجان غربی با اهدای لوح به جناب آقای دکتر سعید صمد زاده پسرعموی ایشان و عضو هیئت مدیره مجمع خیرین سلامت آذربایجان غربی که منشا خدمات نیکوکارانه در استان بوده و هستند با اهدای لوح تقدیر نمود.

در بخشی از این پیام آمده است :

خیر نیکوکارخانواده محترم زنده یاد دکتر فریبرز صمدزاده

خداوند منان را شاکریم که بوستان نعمت سلامت به مدد مشارکت آگاهانه شما خیر گرانقدر شکوفایی روزافزون و نشاطی دل انگیز یافته است.

از اینکه با عزت نفس ، مناعت طبع و اعمال سخاوت بی دریغ و با عمل خداپسندانه و خیرخواهانه در عرصه  سلامت با گشاده دستی و سخاوتمندی ما را یاری و همیاری نمودید و با دستهای مهربان و عزم راسخ در کوی دل حدیث خدمت بی منت را سرودید و  احداث  مرکز جامع خدمات سلامت  شماره 5 شهری سلماس را تقبل فرموده اید ،این لوح سپاس را به شکرانه ی سخاوتتان، پیشکش محضر آن ارزشمند گرانقدر می نماییم.

با امید به اینکه با همت، همدلی و همیاری شما خیرین بزرگوار عرصه سلامت بتوانیم گامهای موثر، مطلوب و سازنده ای را جهت پیشبرد اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و بویژه اهداف نظام سلامت استان آذربایجان غربی برداریم.

 


تاریخ: ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ ۱۵:۱۱ | دفعات بازدید: ۱۵۰۸ بازدید