به گزارش مسئول روابط عمومی مجمع خیرین سلامت استان آذربایجان غربی

-

جلسه هیأت مدیره موسسه خیریه بیمارستان رازی ارومیه تشکیل گردید

در این جلسه که در سالن جلسات مرکز آموزشی درمانی رازی ارومیه و با حضور خیرین، رئیس هیأت مدیره مجمع خیرین سلامت استان آذربایجان غربی، اساتید و پزشکان، اعضای هیأت مدیره موسسه، نمایندگان فرمانداری، مسئول خیرین سلامت معاونت امور اجتماعی دانشگاه و ریئس شعبه ارومیه و مسئول روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران برگزار شد، در ابتدا دکتر خلیل زاده مدیر بیمارستان با بیان مشکلات این بیمارستان اظهار امیدواری کرد راه اندازی موسسه خیریه بیمارستان رازی موجب رفع مشکلات بیماران نیازمند و بیمارستان روانپزشکی رازی گردد.

در ادامه صادق حاجی حمزه لو مسئول خیرین و موسسات خیریه سلامت معاونت امور اجتماعی دانشگاه در خصوص اهداف ،وظایف و اقدامات موسسات خیریه بیمارستانی صحبت نموده اند و از تشکیل جلسه با حمایت مدیریت بیمارستان و پیگیری امور توسط خانم صدیق مددکار بیمارستان تقدیر نمود.

همچنین مهندس متاعی رئیس هیأت مدیره مجمع خیرین سلامت آذربایجان غربی از تجربیات موفق خیرین عرصه سلامت در بیمارستان امید نکاتی را ارائه نموده و حاج آقابالازاده از خیرین نیکوکار آمادگی جذب خیرین برای این موسسه را اعلام نمود.

سپس جواد محمدزاده مدیر شعبه ارومیه بانک قرض الحسنه مهر ایران با اشاره به تفاهم نامه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی با این بانک، اعلام آمادگی نمودند درصورت افتتاح حساب موسسات خیریه در این بانک ، از اقدامات این موسسه و موسسات خیریه بیمارستانی در استان حمایت نمایند.

در نهایت پس از توضیحات خانم ملازاده نماینده فرمانداری ارومیه ، انتخابات هیأت مدیره و بازرس برگزار و برای صدور مجوز موسسه توسط وزارت کشور مدارک و مستندات به نماینده فرمانداری تحویل گردید.

گفتنی است در 22 بیمارستان دانشگاه موسسه خیریه بیمارستانی تشکیل خواهد شد که مجوز موسسه خیریه درمانی و بیمارستانی در بیمارستان فجر ماکو صادر گردیده است.


تاریخ: ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ ۱۶:۰۸ | دفعات بازدید: ۷۲۷ بازدید