خیرین سلامت اشنویه در کمتر از 24 ساعت مبلغ دومیلیارد ریال به حساب انجمن حمایت از بیماران خاص اشنویه واریز کردند

-

طی اعلام نیاز بخش همودیالیز و انعکاس در رسانه های اجتماعی از طرف سازمانهای مردم نهاد ، معتمدین ، انجمن های خیریه و انجمن حمایت از بیماران خاص ، مردم نوع دوست اشنویه در کمتر از 24 ساعت مبلغ دومیلیارد ریال به حساب انجمن حمایت از بیماران خاص اشنویه واریز کردند . مهندس عزیزخانی دبیر انجمن ، در گفتگو با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان اظهار داشت : همت بالای مردم خیر و نیکوکار اشنویه مثل همیشه در امورات خیریه پشتیبان حوزه سلامت بوده و سابقه درخشانی در کمک به بخشهای مختلف بهداشتی ، درمانی شهرستان دارند .

وی ضمن تشکر و قدردانی از خیرین سلامت بزرگوار افزود: با مبالغ اهدائی جمع آوری شده و حمایت های دانشگاه علوم پزشکی و انجمن حمایت از بیماران خاص استان در تامین اعتبار خرید دو دستگاه تمام اتوماتیک همودیالیز و همچنین پیگیری های دکتر زرزا در اخذ سه دستگاه استوک در حد نو ، امیدواریم علاوه بر 41 نفر به بیماران بیشتری خدمات ارائه دهیم.

ساختمان خیرساز همودیالیز بیمارستان اشنویه در سال 1383 توسط خیرین سلامت خوش نام اشنویه تاسیس و به بهره برداری رسید که قبل از آن بیماران کلیوی و دیالیزی به شهرهای همجوار مراجعه میکردند.

 


تاریخ: ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ ۱۴:۰۶ | دفعات بازدید: ۵۳ بازدید

برچسب ها: -