جمعی از اعضای شورای خیرین شهرستان مهاباد و مجمع خیرین سلامت استان 7 اسفند ماه 1395 با رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی دیدار و گفتگو کردند .

این مطلب را رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان در دیدار با شورای خیرین مهاباد عنوان کرد .

جمعی از اعضای شورای خیرین شهرستان مهاباد و مجمع خیرین سلامت استان 7 اسفند ماه 1395 با رئیس دانشگاه  علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی دیدار و گفتگو کردند .

در این دیدار دکتر آقازاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان طی سخنانی به اهمیت دو مقوله امنیت و سلامت تاکید کرده و گفت : این دو نعمت لازم و ملزوم هم هستند و فعالیت در این حوزه ها از ارزش بی شماری در نزد پروردگار متعال برخوردار است .

وی افزود : در خصوص عرصه سلامت در هیچ جای دنیا ، دولتها به تنهایی قادر به حل مشکلات این عرصه نیستند و سازمانهای مردم نهاد و خیرین نقش مهمی در این زمینه بر عهده دارند .

دکتر آقازاده در ادامه گفت : خوشبختانه مجمع خیرین سلامت استان با حضور افراد خوشنام  و مورد وثوق مردم از جمله دکتر تقی زاده بعنوان فردی که مورد اطمینان و مورد قبول مردم می باشد ، فعالیت خود را آغاز نموده و حرکتهای بسیار ارزشمندی در این خصوص انجام گرفته است و شورای خیرین سلامت شهرستان مهاباد نیز بعنوان یکی از پیشگامان این عرصه و یکی از فعالترین شوراها اقدامات خوبی را انجام داده و آینده بسیار درخشانی را در عرصه خیرین استان در پی خواهد داشت .

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی در ادامه اضافه کرد : نیاز های درمانی تنها نیاز های عرصه سلامت نیست و لازم است به بخشهای دیگر این عرصه نیز توجه شود بطوری که ورود خیرین سلامت به حوزه هایی از قبیل  بهداشت و آموزش بسیار کارساز خواهد بود همانگونه که در سفری که اخیراً به شهرستان بوکان داشتیم و شورای خیرین این شهرستان گزارشی را ارائه نمودند ، علاوه بر اینکه خیرین برای MRI و سی تی اسکن 300 میلیون تومان کمک کرده اند پیگیریهای لازم برای تامین 10 هکتار زمین برای برای احداث دانشکده پرستاری بوکان را انجام داده اند و یا اینکه فقط با یک مصاحفه بین اینجانب و شورای خیرین ، بازسازی و نوسازی مرکز جامع خدمات سلامت شماره 6 بوکان را تقبل کردند لذا شورای خیرین مهاباد نیز می تواند در احداث مراکز خدمات جامع سلامت و پایگاههای سلامت و یا حتی تجهیز دانشکده پرستاری این شهرستان ورود نماید که بی تردید موفق خواهند بود . 

 


تاریخ: ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ ۰۹:۱۲ | دفعات بازدید: ۱۱۰۰ بازدید

برچسب ها: دکتر آقازاده