در اقدامی خدا پسندانه به همت خیّر عضو شورای خیّرین سلامت شهرستان سردشت ، بخش شیمی درمانی سرپائی بیمارستان امام خمینی(ره)سردشت تجهیز شد.

-

با توجه به تشخیص و ضرورت وجود بخش شیمی درمانی سرپائی در این شهرستان ، با اعلام آمادگی شورای خیّرین سلامت شهرستان سردشت در خصوص کمک به راه اندازی این بخش ، برابر پیگیری های صورت گرفته توسط شبکه بهداشت و درمان سردشت و شورای خیّرین سلامت سردشت ، موافقت اولیه راه اندازی این بخش از سوی معاونت درمان دانشگاه صادر گردید.

در همین راستا و بمنظور تجهیز این بخش ، سرکار خانم منیره پوری عضو شورای خیّرین سلامت شهرستان سردشت هزینه خرید تجهیزات مورد نیاز ۲ تخت فعال فاز اول راه اندازی این بخش را تا مبلغ ۱ میلیارد و ۲۸۵ میلیون ریال ، به نیت کسب رضای حق تعالی و تسکینی بر درد بیماران و همچنین صدقه جاری مادر مرحومشان خانم رابعه شمامی ، متقبل شدند که تجهیزات مورد نیاز خریداری و جهت نصب و استقرار آنها تحویل بیمارستان گردید که در آینده نزدیک شاهد ارائه خدمات به این بیماران خواهیم بود .

لازم بذکر است ، شیمی درمانی در بیماران سرطانی یکی از فرآیندهای اصلی در پروسه درمانی آنان بوده که با راه اندازی این بخش در بیمارستان سردشت ، یکی از نیازهای مهم و اساسی این عزیزان برطرف خواهد شد.

گفتنی است حضور چشمگیر شورای خیرین سلامت شهرستان سردشت در عرصه سلامت با مساعدت و حمایت های   بیدریغ مالی خیّرین ، نوید بخش تحولات مثبت برای بهرمندی همشهریان عزیز از امکانات مورد نیاز بوده و خواهد بود.


تاریخ: ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ ۱۱:۰۲ | دفعات بازدید: ۸۵ بازدید

برچسب ها: - سردشت خیر سلامت