ساخت پایگاه فوریت پزشکی جاده ای محور تپه رش- میاندوآب توسط خيرين سلامت دهستان للکلو از توابع شهرستان میاندوآب.

-

به حول و قوه الهی پروژه پایگاه جاده ای فوریتهای پزشکی محور تپه رش - میاندوآب که از زمان شروع ساخت تا اتمام و راه اندازی کمتر از یکسال به طول خواهد انجامید، پس از تكميل و افتتاح قادر خواهد بود خدمات پیش بیمارستانی برای بیماران اورژانسی و مصدومان جاده ای به جمعيت تحت پوشش آن منطقه را ارائه نماید.

ساخت پایگاه فوریت پزشکی محور پرتردد و حادثه خیز تپه رش-میاندوآب كه هزينه ساخت و اهداء زمين آن توسط خيران سلامت دهستان للکلو صورت گرفته با نظارت دفتر فنی مهندسی دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجان غربی و شبکه بهداشت و درمان میاندوآب بیش از ۸۵ درصد پيشرفت فیزیکی دارد.

دكتر حیدری مدير شبكه بهداشت و درمان این شهرستان در این خصوص گفت: با رايزني صورت گرفته با دهياري و شوراي اسلامي دهستان للکلو عمليات ساخت اين مركز ۱۲۰ متر مربعي در زميني به مساحت ۴۰۰ متر مربع، آغاز و با صرف هزينه اي بالغ بر ۵ میلیارد ريال (با احتساب زمین اهدایی) و با پيشرفت ۸۵ درصدي ادامه دارد.

دکتر حیدری مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب و دبیر مجمع خيران سلامت شهرستان طي اعلام اين خبر افزود: جاده ۵۰ کیلومتری میاندوآب تپه رش یکی از حادثه خیزترین جاده های روستایی شهرستان میاندوآب میباشد.

در طول این مسیر ۳۵ روستای بزرگ و کوچک واقع شده است که با اتمام و راه اندازی این پایگاه، در کیلومتر ۲۵ این جاده، عمده مشکلات بیماران اورژانسی و مصدومان جاده ای این روستاها، که در گذشته و الان بدلیل نبود آمبولانس و پایگاه فوریت پزشکی در مشکل هستند را، مرتفع خواهد نمود.

 دكتر حیدری ضمن تقدير و قدرداني از عمل خداپسندانه اهالی و خيران گرامی دهستان للکلو تصريح كرد: اشتياق و علاقه مردم در ساخت و مشاركت در توسعه بهداشت و درمان جامعه فرهنگ ارزشمندي است كه در جامعه اسلامي نهادينه شده و امروز شاهد كمك چند صد میلیونی خيران، دهياري و شوراي اسلامي دهستان للکلو و مشاركت آنان در ساخت مركز پایگاه جاده ای فوریت پزشکی هستيم.

مديرشبكه در ادامه افزود: شبکه بهداشت و درمان میاندوآب ضمن قدرداني از خيرين سلامت، دست تمامی اشخاصی را كه در اين عرصه ورود پيدا ميكنند، به گرمی می فشارد و اعلام میدارد كه جهت تجهيز و بكار گيری نيروهای موردنياز بخصوص تخصیص یک دستگاه خودرو آمبولانس، که از قبل پیش بینی شده است، تمامی تلاش خويش را بكار خواهد گرفت.

دكتر سهراب حیدری تصريح كرد: عمل خداپسندانه و كريمانه خيرين سلامت علاوه بر منافع بهداشتی و درمانی كه به اشخاص خير ميرساند دارای اجر اخروی و خيرات و مبرات است كه منافع معنوی آن بنام آن اشخاص ثبت وضبط می شود.

وی اظهار داشت: به حول و قوه الهی پروژه پایگاه جاده ای فوریتهای پزشکی محور تپه رش - میاندوآب که از زمان شروع ساخت تا اتمام و راه اندازی کمتر از یکسال به طول خواهد انجامید، پس از تكميل و افتتاح قادر خواهد بود خدمات پیش بیمارستانی برای بیماران اورژانسی و مصدومان جاده ای به جمعيت تحت پوشش آن منطقه ارائه نماید.

دکتر سهراب حیدری مدیر شبکه بهداشت و درمان و دبیر مجمع خیران سلامت شهرستان میاندوآب در آخر اعلام داشت: شبکه بهداشت و درمان شهرستان میاندوآب در راستای توسعه و افزایش تعداد پایگاه های فوریت پزشکی شهرستان میاندوآب در نظر دارد، در زمینی که در کنار اتوبان تبریز-میاندوآب توسط خیر میاندوآبی اهل روستای ممدیل به شبکه بهداشت و درمان میاندوآب اهدا شده است، ساختمان پایگاه جاده ای فوریت پزشکی تبریز-میاندوآب را احداث نماید، لذا در این خصوص دست تک تک خیران گرامی را در رسیدن به این امر مهم میبوسد.

 


تاریخ: ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ ۱۵:۱۰ | دفعات بازدید: ۶۵۰ بازدید

برچسب ها: - للکلو