پایگاه للکلو ششمین پایگاه فوریت‌های پزشکی شهرستان میاندوآب است که به صورت کامل از سوی خیران دهستان للکلو در محور روستایی میاندوآب - تپه‌رش احداث گردید

-


در راستای تداوم خدمات رسانی شبکه بهداشت و درمان میاندوآب و همزمان با گرامیداشت هفته دولت، پایگاه تمام خیر ساز فوریت های پزشکی للکلو ، با حضور " دکتر بهرامی" رئیس مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان آذربایجان غربی ، " دکتر محبی نیا " نماینده شهرستانهای میاندوآب شاهیندژ و تکاب ، " مهندس قهرمانی " فرماندار میاندوآب، مدیریت و جمعی از مسئولین شبکه بهداشت و درمان و مسئولین شهرستان به بهره برداری رسید.

 دکتر حیدری در این مراسم گفت: پایگاه امداد جاده ای و فوریتهای پزشکی للکلو " به مساحت 400 متر مربع و زیر بنای 120 متر و برای ساخت این پایگاه ۵‌.۵ میلیارد ریال از سوی خیران هزینه شده و به همین جهت برای تجهیز آن نیز  و خرید خرید آمبولانس ده میلیارد ریال اعتبار دولتی صرف شده ‌است

دکتر سهراب حیدری مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب، در آئین افتتاح این پایگاه ابراز امیدواری نمود با توجه به حادثه خیز بودن مبادی مواصلاتی این منطقه، بهره برداری از این پایگاه فوریتهای پزشکی، گام موثری در جهت ارتقاء خدمات رسانی اورژانس و فوریت های پزشکی به مردم منطقه برداشته باشیم.

وی با بیان اینکه این محور یکی از محورهای پرتردد روستایی در شهرستان است، افزود: این پایگاه تمام روستاهای واقع شده در این محور را پوشش می‌دهد .

وی با بیان اینکه در گذشته زمان رسیدن تکنسین‌های فوریت‌های پزشکی میاندوآب بر بالین بیمار بالای ۱۵ دقیقه بود، گفت: هم‌اکنون با ساخت چهار پایگاه فوریت پزشکی طی سه سال گذشته، زمان رسیدن بر بالین بیمار به ۶ دقیقه کاهش یافته است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب افزود: در حال حاضر 6 پایگاه اورژانس در میاندوآب موجود است که البته دو پایگاه دیگر جهت تکمیل و خدمت رسانی در دست مطالعه میباشد که در سال آینده ساخت آنها به حول و قوه الهی شروع خواهد شد.

در این مراسم دکتر بهرامی مدیر فوریتهای پزشکی استان آذربایجان غربی لوح تقدیر و تشکر خود را از مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب دریافت کرد و همچنین دکتر حیدری لوح تقدیر و تشکر از دکتر آقازاده ریاست دانشگاه را به نیابت از ایشان به دکتر بهرامی تسلیم نمود که این لوح توسط ‌دهیاری و رئیس شورای اسلامی دهستان للکلو به دکتر جواد آقازاده اهدا تهیه شده بود.

مدیر فوریتهای پزشکی استان آذربایجان غربی نیز از زحمات و تلاش‌های دکتر حیدری مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب در جهت افزایش چهار پایگاه فوریتهای پزشکی در چند سال اخیر تشکر و از ایشان را به عنوان یکی از موفق ترین مدیران دانشگاه علوم پزشکی استان یاد کرد .

اهدا لوح به خیرین و دست اندرکاران ساخت این پروژه از دیگر برنامه های این مراسم بود.

 

 


تاریخ: ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ ۱۳:۰۷ | دفعات بازدید: ۴۳۶ بازدید