پنجمین جلسه هیئت مدیره مجمع خیرین سلامت در سال 95

پنجمین جلسه هیئت مدیره مجمع خیرین سلامت با حضور معاونت غذا و دارو و اعضای هیئت مدیره و بازرسین و مسئولین واحدهای مجمع خیرین و همچنین مدیر شبکه بهداشت و درمان سلماس و مدیر اجرایی شورای خیرین سلامت سلماس برگزار شد.

 درابتدای جلسه  آقای دکتر تقی زاده رئیس هیئت مدیره مجمع ضمن خیرمقدم به اعضاء، از زحمات ریاست دانشگاه و اعضای هیئت مدیره برای پیشبرد اهداف مجمع تشکر نموده و مسئولین واحدهای مجمع خیرین استان را معرفی نمودند.

در ادامه آقای دکتر ملکی نژاد معاون غذا و داروی دانشگاه با برشمردن مشکلات بیماران خاص و صعب العلاج در تامین هزینه های دارویی، به بیان گزارش آماری از اعتبارات اختصاصی در زمینه مساعدت دارویی به بیماران و میزان مساعدتهای انجام شده و همچنین شیوه نامه اجرایی مساعدت به بیماران خاص و صعب العلاج نیازمند پرداختند و از مجمع خیرین سلامت، تخصیص اعتباری برای کمک به بیماران بی بضاعتی که استطاعت هزینه های دارویی را ندارند درخواست نمودند.

سپس آقای دکتر حمیصی مدیرعامل مجمع خیرین سلامت با اشاره به اینکه رفع نیازهای مردم در عرصه سلامت باید از حوزه حاکمیت باشد، راهکارهایی را برای رفع مشکلات تامین داروهای بیماران صعب العلاج بی بضاعت عنوان نمودند. ایشان همچنین از مجلدشدن  نیازهای بهداشتی و درمانی عرصه سلامت استان و اطلاع رسانی مناسب آن در آتیه خبر دادند.

آقای دکتر صمدزاده نائب رئیس هیئت مدیره مجمع خیرین سلامت استان با برشمردن مشکلاتی در زمینه مددکاری بیماران نیازمند، آمادگی بیمارستان امید و بنیاد کودک جهت تامین هزینه های دارویی بیماران بی بضاعت را در حد مقدورات اعلام نمودند.

پس از آن اقایان شبانی(مسئول امور مالی مجمع)، دکتر فریدونی(مسئول روابط بین الملل مجمع)، دکتر پیرنژاد(مسئول فناوری اطلاعات مجمع)، دکتر افشانی(مسئول روابط عمومی و اطلاع رسانی مجمع) و خانم شهریارفر(مسئول امور حقوقی مجمع)، برنامه ها و پیشنهادات حوزه مربوطه اعلام نمودند.

همچنین در این جلسه آقای رزمگیر مدیر اجرایی شورای خیرین سلامت سلماس و همچنین آقای دکتر مطلوب سلماسی مدیر شبکه بهداشت و درمان سلماس، گزارشی از نحوه شکل گیری شورای خیرین سلامت آن شهرستان و اقدامات انجام گرفته را ارائه نمودند.

 


تاریخ: ۱۳۹۵/۰۷/۰۶ ۱۳:۰۷ | دفعات بازدید: ۸۷۵ بازدید